Spor
Giriş Tarihi : 17-02-2021 12:09   Güncelleme : 17-02-2021 12:09

Mustafa Aztopal: Zorluk derecesi yüksek bir maç olacak

Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "İstanbulspor, puan tablosuna baktığımız zaman rakibimiz gözüken bir takım. Bu açıdan son haftaların en zorlu karşılaşmasına çıkacağız. İstanbulspor maçından puan veya puanlar alarak avantajlı bir skorla Samsun'a dönmek istiyoruz." dedi.

Mustafa Aztopal: Zorluk derecesi yüksek bir maç olacak

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal,  "İstanbulspor, puan tablosuna baktığımız zaman rakibimiz gözüken bir takım. Bu açıdan son haftaların en zorlu karşılaşmasına çıkacağız. İstanbulspor maçından puan veya puanlar alarak avantajlı bir skorla Samsun'a dönmek istiyoruz." dedi. İstanbulspor'un iyi bir kadroya sahip olduğuna da işaret eden Aztopal, şunları söyledi; "Her açıdan zorluk derecesi yüksek bir müsabaka oynayacağız.  Alınan galibiyetler ve güzel skorlar takımımıza özgüven ve motivasyon sağlıyor" ifadelerini kullandı.

HER AÇIDAN İYİ DURUMDAYIZ 

Aztopal, tüm Türkiye'yi etkisi altına kar yağışının Samsunspor'u da olumsuz etkilendiğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Yoğun kar yağışı Samsun'da devam ettiği için antrenman sahalarımız karla kaplandı ancak takımımız zorlu mücadeleye en iyi şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Cuma gününe kadar hazırlıklarımızı sürdüreceğiz ve İstanbul'a gideceğiz. İnşallah Süper Lig hedefimiz doğrultusunda ilerleyen haftalar için avantaj getirecek bir sonuçla sahadan ayrılacağız. Oyuncularımız güvenimiz tam."