Spor
Giriş Tarihi : 09-06-2022 12:06

Samsunspor Cassiano ile imzaya yakın

Samsunspor, Cassiano Dias Moreira'yı İstanbul'a getirdi. Başkan Yıldırım ile bugün özel bir görüşme yapacak. Brezilyalı forvetin daha sonra Samsun'a gelerek resmi mukaveleye imza atması bekleniyor.

Samsunspor Cassiano ile imzaya yakın

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın 'kara boğası'nın dün gece geç saatlerde İstanbul'a geldiği iddiası camiada büyük heyecana neden oldu. Kırmızı beyazlı kulübün ilgilendiği isimlerden Cassiano Dias Moreira'nın bugün Başkan Yıldırım ile özel bir görüşme yapacağı ve sonrasında alınan kararın yine kulübün resmi sosyal medya hesaplarından kamuoyuna açıklanması bekleniyor. İsmi sır gibi saklanan ancak son günlerde deşifre olan Cassiano transferinde nasıl gelişmeler yaşanacak büyük merak konusu oldu. 

GERİ SAYIM BAŞLADI 

Olası anlaşma sağlanması sonrasında Cassiano Dias Moreira ile kırmızı beyazlı ekibin Samsun'da özel bir imza töreni düzenleyeceği tahmin edliyor. Törenin yarın (Cuma günü) yapılması gündemde. Samsunspor Futbol Direktörü Batu Kaplan'ın katıldığı programlarda 'evet ilgileniyoruz' dediği Cassiano Dias Moreira'nın kırmızı beyazlı ekipte nasıl bir performans sergileyeceği konusunda spor otoriteleri bekleyip görmek lazım yorumunda bulundu.