Spor
Giriş Tarihi : 27-05-2022 14:43   Güncelleme : 27-05-2022 14:53

Samsunspor Cebrail Karayel ile anlaştı

Samsunspor, Altay'ın Süper Lig kadrosunda yer alan sağ beki Cebrail Karayel ile temasa geçti. 27 yaşındaki başarılı savunmacının kırmızı beyazlı ekibe gelmeye sıcak baktığı ise sızan bilgiler arasında.

Samsunspor Cebrail Karayel ile anlaştı

Yeni sezona bomba gibi bir kadro ile girmeyi planlayan Samsunspor'da teknik direktör arayışları devam ederken bir yandan da oyuncu transferi konusunda yoğun bir mesai harcanıyor. Kırmızı beyazlı ekibin, Altay'ın başarılı sağ beki Cebrail Karayel ile temasa geçtiği iddia edildi,. Süper Lig'de iyi bir sezon geçiren 27 yaşındaki oyuncuyla yakından ilgilenen Samsunspor'un bu transferi en kısa sürede sonlandırmak için tüm imkanlarını seferber ettiği de sızan bilgiler arasında. 

Kırmızı beyazlı ekibin bu oyuncunun menajeriyle görüşmelerini sürdürdüğü ve en kısa sürede bu transferi bitirmek istediği sızan bilgiler arasında. Öte yandan yine Kocaelispor'dan kanat oyuncusu Benhur Keser ile de prensipte anlaşmaya vardığı biliniyor. Kocaeli basınında yer haberde kırmızı beyazlı ekibin küme düşen körfez ekibinden Benhur ile söz kestiği haberleri yer almıştı. Kırmızı beyazlı ekibin yeni transferlerini şu anda gizlemeye devam edeceği ve teknik direktörün belli olmasının ardından kamuoyuna açıklanacağı söylenmişti.