Spor
Giriş Tarihi : 03-08-2020 15:29   Güncelleme : 03-08-2020 15:29

Samsunspor Gerede'de! İkinci etap başlıyor

Kurban Bayramı tatilinin ardından Gerede'de yeniden bir araya gelecek kırmızı beyazlılar, yeni sezon öncesi hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yoğun ve yorucu bir hazırlık kampı geçirecek Samsunsporlu futbolcular, zorlu müsabakalara en iyi şekilde hazırlanacaklar.

Samsunspor Gerede'de! İkinci etap başlıyor

Yılport Samsunspor'da ikinci etap hazırlık çalışmaları yarın Bolu Gerede'de başlıyor. Kurban Bayramı tatilinin ardından Gerede'de yeniden bir araya gelecek kırmızı beyazlılar, yeni sezon öncesi hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yoğun ve yorucu bir hazırlık kampı geçirecek Samsunsporlu futbolcular, zorlu müsabakalara en iyi şekilde hazırlanacaklar. 

YORUCU BİR KAMP OLACAK 

Yarın (Salı günü) başlayacak ikinci etap hazırlık çalışmalarına kiralık olarak Sakaryaspor'da forma giyen Onur Eriş ile yine kiralık olarak Altay forması giyen Erhan Kartal'ın da katılması bekleniyor. Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "İkinci etap hazırlık kampı bizim için çok önemli. Aramıza yeni katılacak arkadaşlarımızla beraber iyi bir hava yakalayıp yeni sezona hazır başlamak istiyoruz" diye konuştu.