Spor
Giriş Tarihi : 18-09-2019 15:55

Samsunspor hırs küpü

Geçen hafta Bakspor karşısında kaybedilen 2 puan nedeniyle Tarsus maçı öncesi hırs küpüne dönen Samsunsporlu futbolcular idmanlar da kıran kırana mücadele ediyor. Bundan sonraki maçlarda puan kaybetme tahammülü olmadıklarını belirten teknik direktör İrfan Buz futbolcularına sık sık uyarılarda bulunuyor.

Samsunspor hırs küpü

Yılport Samsunspor, Cumartesi günü ligde konuk edeceği Tarsus İdman Yurdu karşılaşması için hazırlıklarını sürdürüyor. Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör İrfan Buz yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenman düz koşu ile başladı. Kırmızı beyazlı oyuncuların son derece moralli ve istekli göründüğü antrenmanın sonunda yapılan çift kalede ise forma rekabeti üst düzeye çıktı. 

Teknik direktör İrfan Buz çift kalede oyuncularıyla yakından ilgilenmeyi ihmal etmedi. Kırmızı beyazlı oyuncuların, çift kalede ki yüksek performansları dikkat çekerken; tecrübeli teknik adam, oyunu sık sık durdurarak futbolcularına saha içinde yapmaları gerekenleri tüm ayrıntılarıyla anlattı. Kırmızı beyazlılar, Cumartesi akşamı sahasında oynayacağı Tarsus İdman Yurdu karşılaşması için hazırlıklarına yarın da devam edecek.