Spor
Giriş Tarihi : 14-06-2020 16:32   Güncelleme : 14-06-2020 16:32

Samsunspor ilk transferini yaptı! Galatasaray'da da görev almıştı

Yılport Samsunspor, İlkadım Futbol Akademisi İdari Menajerlik görevine Gökhan Göktürk'ü getirdi. Kırmızı beyazlı ekibin Teknik Menajeri Yücel Uyar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Son derece bilgili, organizasyon becerisi yüksek deneyimli bir kişilik. Bize büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz" dedi.

Samsunspor ilk transferini yaptı! Galatasaray'da da görev almıştı

Yılport Samsunspor, yeni sezon öncesinde ilk transferini altyapıda gerçekleştirdi. Halk Gazetesi'nden Ergin Caner Cabbar haberine göre; Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yüksel Yıldırım, daha önce yaptığı açıklamalarda İlkadım Futbol Akademesi için bir idari menajerle görüştüklerini ve anlaşmak üzere olduklarını belirtmişti. Bu ismin Bucaspor, Altınordu, Galatasaray ve Adana Demirspor gibi takımlarda sportif etkinlikler yöneticisi ve idari menajerlik yapan Gökhan Göktürk olduğu iddia edildi. 

 

UYAR: FAYDALI OLACAKTIR 

Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Son derece bilgili, organizasyon becerisi yüksek deneyimli bir kişilik. Bize büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Özellikle Türkiye’de örnek bir akademi pozisyonuna gelebilmemiz adına hem Samsun ve çevresine, hem de Türkiye’de bütün şehirlerde Samsunspor futbol okulları açmayı planlıyoruz. Böylece Atatürk’lü armamızı Türkiye’de çok sayıda çocuğun giyeceğini ve Samsunspor sevgisiyle büyüyeceğini düşünüyoruz" dedi.