Spor
Giriş Tarihi : 26-09-2020 16:07   Güncelleme : 26-09-2020 16:07

Samsunspor Tomane'ye alternatif arıyor

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Ertuğrul hocamızın isteği doğrultusunda Tomane'nin alternatifi olacak yerli veya yabancı bir forvet alacağız" dedi.

Samsunspor Tomane'ye alternatif arıyor

Yılport Samsunspor'da son güne kadar transferin devam edeceğini belirten Genel Menajer Mustafa Aztopal, çalışmaların devam ettiğini söyledi.  Golcü transferinde alternatif isimlerin olduğunu belirten Aztopal, "Ertuğrul hocamızın bizden Tomane'nin alternatifi olacak bir golcü istiyor. Forvet için bir kaç oyuncu şu an gündemimizde. Şartlar uyarsa takımımıza katkı sağlayacak bir golcü daha transfer edeceğiz. Bu transfer yerli veya yabancı olabilir" diye konuştu.

FARK YARATACAK

Genel Menajer Mustafa Aztopal, "Takım olarak adapte sürecimiz devam ediyor. Oyun formatımız yavaş yavaş oturuyor. Ligin beşinci ve altıncı haftalarını gördüğümüzde takım bir birine uyumlu daha kompakt bir oyun ortaya koyacaktır. Şu an bunun altyapısını hocamızın yoğun çalışmalarıyla görüyoruz. Bu çok uzun sürmeyecek. Gelen her oyuncunun takıma hem katkı sağlayacağını hem de fark yaratacağını söylüyorum" dedi.