Spor
Giriş Tarihi : 27-05-2021 17:32   Güncelleme : 27-05-2021 17:32

Samsunspor yeni teknik direktörünü arıyor

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, teknik direktör İbrahim Üzülmez ile dün İstanbul'da bir araya geldi. Ayrıca Menemenspor'u çalıştıran Ümit Karan'ın Samsunspor'un başına geleceği iddia edildi.

Samsunspor yeni teknik direktörünü arıyor

Yılport Samsunspor'da İbrahim Üzülmez sesleri. Ertuğrul Sağlam'dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilmesi gündemde olan Beşiktaşlı eski futbolcu İbrahim Üzülmez ile Başkan Yüksel Yıldırım dün İstanbul'da bir araya geldi. Yaklaşık 1,5 saat süren görüşme son derece samimi bir havada geçti. Başkan Yıldırım, takımın genel durumu hakkında teknik direktör Üzülmez'e bilgiler verdi. 

ÜZÜLMEZ SICAK BAKIYOR 

Samsunspor'u yakından takip ettiğini ve hedefleri noktasında fikir sahibi olduğunu ifade eden teknik direktör İbrahim Üzülmez ile kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yüksel Yıldırım'ın önümüzdeki hafta içinde bir kez daha bir araya geleceği ve nihai kararın verileceği öğrenildi.

ÜMİT KARAN İDDİASI

Fanatik'ten Esat Soydabircan'ın haberine göre; Ümit Karan'ın yeni takımı belli oluyor. Gençlerbirliği, Ankaragücü ve Samsunspor Ümit Karan'ı takımın başına getirmek istiyor.  Ertuğrul Sağlam ile yollarını ayırmaya hazırlanan Samsunspor'da başkan Yüksel Yıldırım'ın şu sıralarda İstanbul'da Ümit Karan'la bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.  Ümit Karan'ın yapılacak görüşmeler sonrası net kararını vermesi bekleniyor. 

İbrahim Üzülmez veya Ümit Karan ile anlaşılamama durumunda kırmızı beyazlı ekibin Mehmet Özdilek, Tamer Tuna,  Osman Özköylü ve Bülent Korkmaz gibi isimlerle temasa geçileceği iddia edildi.