Spor
Giriş Tarihi : 21-01-2021 17:35   Güncelleme : 21-01-2021 17:35

Samsunspor'da Altay maçı hazırlıkları sürüyor

Yılport Samsunspor, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Altay maçı hazırlıklarını sürdürdü. Kırmızı-Beyazlı ekibin tek hedefi ikinci yarıya 3 puanla başlamak.

Samsunspor'da Altay maçı hazırlıkları sürüyor

Yılport Samsunspor, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Altay maçı hazırlıklarını sürdürdü. Kırmızı-Beyazlı ekibin tek hedefi ikinci yarıya 3 puanla başlamak İkinci yarı hazırlıklarını sürdüren Yılport Samsunspor'da rota artık tamamen Altay maçına çevrildi. Nuri Asan Tesisleri'nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma, dayanıklılık koşusu, 6’ya 6 oyun ve 10’a 10 yarı sahada oyunun ardından son buldu. 

MORALLER YERİNDE 

Kırmızı-Beyazlı ekipte tek hedef ise ikinci yarıya Altay karşısında alacağı 3 puanla başlamak olacak. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, iyi bir devre arası hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi. Genel olarak takım içinde pozitif bir hava yakaladıklarını ve bunun Pazar akşamı oynanacak Altay karşılaşmasına olumlu yansınaması noktasında yoğun olarak çalıştıklarını söyleyen Sağlam, "Benim oyuncularıma güvenim sonsuz, İkinci devreye güzel başlayacağız" dedi.