Spor
Giriş Tarihi : 25-11-2021 19:12   Güncelleme : 25-11-2021 19:12

Samsunspor'da gençlerin sözleşmeleri uzatıldı

Samsunspor, genç futbolcuları Yunus Emre Çift ve Polat Yaldır ile olan sözleşmelerini uzattı. Her iki oyuncu da bu sezon performanslarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Samsunspor'da gençlerin sözleşmeleri uzatıldı

Samsunspor, genç oyuncuları Yunus Emre Çift ve Polat Yaldır'ın sözleşmelerini 2027'ye kadar uzattı. Özellikle bu sezon A takımda süre almaya başlayan ve performanslarıyla gelecek için umut veren iki oyuncu, bugün Futbol Akademi Direktörü Yücel Uyar'ın katıldığı törenle sözleşmelerini uzattı. Nuri Asan Tesisleri Altyapı Tesisleri'nde yapılan törende gençler oldukça mutluydu. Kulüpten yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:  

"Yılport Samsunspor A takımımızda forma giyen oyuncularımız Yunus Emre Çift ve Polat Yaldır'ın sözleşmeleri 5 yıl daha uzatıldı. Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine oyuncularımız Yunus Emre Çift ve Polat Yaldır'ın yanı sıra Futbol Akademi Direktörümüz Yücel Uyar katıldı. Bu imzalar ile birlikte Polat Yaldır'ın sözleşmesi 2028, Yunus Emre Çift'in ise 2027 yılına kadar uzatılmış oldu".