Spor
Giriş Tarihi : 06-08-2021 10:58   Güncelleme : 06-08-2021 10:58

Samsunspor'da gidecekler belli oluyor

Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, “Gönderecek olduğumuz oyuncularımız var. Bizim kadromuz 28 kişi olacak. Onun için 28 kişilik kadronun içinde mümkün olduğunca kimsenin hakkını yemeden bir karar vereceğiz" dedi.

Samsunspor'da gidecekler belli oluyor

Yılport Samsunspor'da yeni sezon öncesi takımdan gönderilecek oyuncular ve kadroda kaç kişinin yer alacağı büyük merak konusuydu. Dün akşam yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Mehmet Altıparmak, sezon içinde ideal oyuncu sayılarının 28'i geçmeyeceğini söyledi. Tecrübeli teknik direktör Altıparmak, Giresunspor ile son hafta oynanacak hazırlık maçında gönderilecek isimlerin netleşeceğini ifade etti. İşte teknik direktör Altıparmak'ın konuya ilişkin sözleri; 

HERKESE EŞİT UZAKLIKTAYIZ

“Gönderecek olduğumuz oyuncularımız var. Bizim kadromuz 28 kişi olacak. Onun için 28 kişilik kadronun içinde mümkün olduğunca kimsenin hakkını yemeden bir karar vereceğiz. Hazırlık maçları oynadık. Bütün maçlarda herkese şans verdik. Cumartesi günü Giresunspor ile bir hazırlık maçı oynayacağız. Ondan sonraki hafta Cuma günü de ayarlanabilirse bir hazırlık maçı daha oynayacağız ve bütün hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Bu süreçte de gidecek ve kalacak oyuncularla ilgili kararımızı vereceğiz. Bunu da kulüp olarak zaten deklare edeceğiz”