Spor
Giriş Tarihi : 14-06-2020 15:15   Güncelleme : 14-06-2020 15:25

Samsunspor'da hazırlıklar tam gaz...

Kırmızı beyazlı ekipte, tempo her geçen gün artıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenmanlarda futbolcuların istekli ve başarılı görüntüleri camiada yüzleri güldürüyor.

Samsunspor'da hazırlıklar tam gaz...

Türkiye Futbol İkinci Ligi Beyaz Grup'ta şampiyonluğunu ilan etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor, 18 Temmuz'a hazırlanıyor. Pandemi dolayısıyla liglere verilen ara nedeniyle uzun bir süredir birlikte antrenman yapamayan kırmızı beyazlı ekipte, hafta ortasında başlayan çalışmaların temposu giderek artıyor. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan çalışmalarda kırmızı beyazlı oyuncuların istekli ve başarılı görüntüleri teknik heyet başta olmak üzere camiada yüzlerin gülmesine neden oluyor. 

MORALLER YERİNDE 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan grup çalışmalarında kırmızı beyazlı oyuncuların form durumlarının gayet iyi görünmesi dikkat çekerken; Türkiye Futbol Federasyonu'nun ligleri tescil edip etmeyeceği kararı da büyük bir merakla bekleniyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, takım olarak tek düşüncelerinin çalışmak olduğunu söyledi. Saha dışında ki olaylara çok fazla konsantre olmadıklarını kaydeden başarılı teknik adam, "Samsunspor her türlü seçeneğe de hazır. Ligler oynanacaksa oynar ve şampiyonluğumuzu ilan ederiz" dedi.