Spor
Giriş Tarihi : 12-04-2021 20:07   Güncelleme : 12-04-2021 20:07

Samsunspor'da Nadir'in dışında cezalı oyuncu kalmadı!

Kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte futbolculardan Vukan Saviceviç, Kerem Can Akyüz, Balıkesirspor karşılaşmasıyla birlikte cezalarını tamamladılar.

Samsunspor'da Nadir'in dışında cezalı oyuncu kalmadı!

Yılport Samsunspor'da İlyas Kubilay Yavuz, Vukan Saviceviç, Kerem Can Akyüz, Balıkesirspor karşılaşmasıyla birlikte cezalarını tamamladılar.  Kırmızı beyazlı ekipte 4 maç ceza alan Nadir Çiftçi'nin dışında kart cezalısı bulunmuyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'da Tuzlaspor ve Balıkesirspor maçlarıyla 2 maçlık kulübe yasağını tamamladı. Samsunspor'da 3 futbolcu ve teknik direktör Sağlam, Çarşamba günü oynanacak Menemenspor maçında takımdaki yerlerini alabilecek duruma geldiler. 

BİR TEK NADİR KALDI

Kırmızı beyazlı ekipte, Nadir ile birlikte son oynanan Balıkesirspor maçında sakatlanan Tomane'nin dışında eksik bulunmuyor. Covid 19 ile beraber sakatlığı bir arada yaşayan Kewin Boli'nin ise yeniden takıma katılması tekink ekibin yüzünü biraz olsun güldürdü. Samsunspor, bugün yapacağı çalışma ile Menemenspor maçı hazırlıklarını devam ettirecek. Kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam,  bir kez daha telafisi olmayan maçlar oynadıklarını dile getirdi.