Spor
Giriş Tarihi : 04-05-2022 20:35

Samsunspor'da ön plana çıkan iki teknik adam

Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım'ın görüştüğü teknik adamlar arasında Çağdaş Atan ve Kemal Özdeş isimleri en güçlü adaylar olarak öne çıktı.

Samsunspor'da ön plana çıkan iki teknik adam

Samsunspor'da teknik direktör arayışları tüm hızıyla devam ederken başkan Yüksel Yıldırım'ın görüşmelerde mesafe kaydettiği iki teknik adamın Çağdaş Atan ve Kemal Özdeş olduğu öğrenildi. İki teknik adamla uzun süredir görüşme halinde olduğu öğrenilen kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yüksel Yıldırım'ın Kemal Özdeş ile büyük ölçüde anlaştığı ve bu ismi önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklaması bekleniyor. Bir süredir Çağdaş Atan ile görüşmelerini sıklaştıran kırmızı beyazlı ekibin, genç teknik adamla şu ana kadar anlaşamamasının ardında yüksek maliyeti ile transfer edilecek oyuncular olduğu ileri sürüldü. 

Konuyla ilgili olarak geçtiğimiz günlerde basın toplantısı düzenleyen Başkanvekili Veysel Bilen şunları söylemişti; "Yücel Uyar, sezon sonuna kadar devam edecek. Sonrasında asli görevi olan akademinin başına geçecek. Yeni hocamız ile ilgili hedefimiz 10 gün içerisinde kamuoyu ile tanıştırmak, Samsun’a getirmek. Hocamız, hem takımın değerlendirmesi hem de önümüzdeki yıl ile ilgili çalışmaların içerisinde olacak. Biz de hocamız ile Samsun’u tanıştırma hedefindeyiz. O konuda da epey bir mesafe kat ettik".