Spor
Giriş Tarihi : 29-03-2020 13:30

Samsunspor'dan TFF'ye yakın markaj

Kırmızı beyazlı ekibin başkanı Yıldırım, Samsunspor'un haklarını en iyi şekilde savunmak için TFF Başkanı Nihat Özdemir başta olmak üzere üst düzey yöneticilerle sürekli telefon trafiği halinde.

Samsunspor'dan TFF'ye yakın  markaj

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan  üst düzey yöneticilerle sürekli irtibat halinde olduğu, süreci yakından takip ettiği ifade edildi. Kırmızı beyazlı ekibin başkanı Yıldırım, Samsunspor'un haklarını en iyi şekilde savunmak için TFF Başkanı Nihat Özdemir başta olmak üzere üst düzey yöneticilerle sürekli telefon trafiği halinde. 

SAMSUNSPOR BEKLEMEDE 
Öte yandın Türkiye Futbol Federasyonu'nun 2 Nisan'da gerçekleştireceği kritik toplantının sonucunu beklemeye başlayan kırmızı beyazlı ekipte, her türlü senaryo için hazırlıklarda yapıldı. Liglerin kaldığı yerden devam etmesi durumunda hazırlıklarına start vermek için tüm ön çalışmalarını sürdüren kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam oyuncularına, kendilerini hazır tutmaları için antrenman programları dağıttı.