Spor
Giriş Tarihi : 08-07-2021 23:05   Güncelleme : 08-07-2021 23:05

Samsunspor'un Arnavut sol beki, performansıyla dikkat çekiyor

Saha içi ve dışında takım arkadaşlarıyla pozitif iletişim kuran başarılı savunmacı, ağır geçen antrenman temposuna rağmen hırsı ve isteğiyle dikkat çekiyor.

Samsunspor'un Arnavut sol beki, performansıyla dikkat çekiyor

Yılport Samsunspor'un 24 yaşındaki sol beki Esin Hakaj, yeni takımına çabuk ısındı. Saha içi ve dışında takım arkadaşlarıyla iyi bir iletişim kuran başarılı savunmacı, ağır geçen antrenman temposuna rağmen hırsı ve isteğiyle dikkat çekiyor. Arnavutluk Süper Ligi'nde Partizani'den transfer edilen Hakaj, kırmızı beyazlı formayı giyecek olmasından dolayı son derece heyecanlı olduğunu söylerken; takımının şampiyonluk hedefine ulaşmasında katkıda bulunmak için çok çalışacağınrı ifade etti. Sol bek Hakaj'in geçen sezon ligde 35 maçta forma giydigi ve 1 gol kaydetti. 

GÜÇLÜ RAKİPLERİ VAR 

Esin Hakaj, Arnavutluk U21 Milli Takımı’nın formasını giymiş ama henüz A Milli olamamış bir futbolcu. Arnavutluk basısına verdiği bir röportajda idolünün uzun yıllar Real Madrid forması giyen Brezilyalı Marcelo olduğunu söylüyor. Marcelo gibi parlak bir kariyere sahip olur mu? Sorunun yanıtı bilinmez ama Samsunspor’da kendisini, iki mevkidaşıyla girişeceği forma rekabeti bekliyor. Soner Gönül ve Hüseyin Öztürk ile forma için kavgaya tutuşması gerekecek.