Spor
Giriş Tarihi : 25-12-2020 12:31   Güncelleme : 25-12-2020 12:31

Samsunspor'un kamp programı belli oldu

Kırmızı beyazlı ekibin devre arası hazırlık kamp programı belli oldu. Ankaraspor ve Adanaspor maçlarıyla ilk devreyi tamamlayacak Samsunspor'da futbolcular 3 Ocak'taki Adana maçı sonrası 5 günlük bir izine çıkacak ve sonrasında Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya gelecek.

Samsunspor'un kamp programı belli oldu

TFF Birinci Ligi'nde adım adım zirveye yürüyen Yılport Samsunspor'da, devre arası hazırlık kamp çalışmalarının detayları da netleşmeye başladı. Önce Ankaraspor ve sonrasında Adanaspor karşılaşmalarıyla 17 haftalık ilk yarı maratonunu tamamlayacak kırmızı beyazlı ekipte futbolcular, daha sonra 5 günlük bir izine çıkacaklar. 8 veya 9 Ocak'ta ikinci devre hazırlık kamp çalışmaları için Samsun'da bir araya gelecek kırmızı beyazlılar, 15 günlük yoğun bir antrenman programında ikinci devreye hazırlanacaklar. 

İŞTE DETAYLAR 

Devre arası kampı Nuri Asan Tesisleri’ne yapacaklarını belirten Ertuğrul Sağlam, “İlk yarının son maçını 3 Ocak tarihinde oynayacağız. Ondan sonra da 3 haftalık bir ara görünüyor. Takıma yaklaşık 5-6 gün izin vermeyi düşünüyoruz. Sonrasında da ilk oynayacağımız Altay maçına kadar 15 günlük süremiz olacak. İkinci yarı çalışmalarımızı da tesislerimizde yapacağız. Çünkü ara kısa olduğu başka bir tarafa kampa gidip gelmek için de çok uygun bir zaman yok. Onun için kendi tesislerimizde devre arası hazırlıklarımızı yapacağız” dedi.