Spor
Giriş Tarihi : 22-05-2020 23:11   Güncelleme : 22-05-2020 23:11

Samsunspor'un transfer rotası belirlendi

Yabancı oyuncu konusunda Portekiz, Fransa ve Hollanda'da arayışlarını sürdürdüğü tahmin edilen kırmızı beyazlı ekibin, teknik ekibin raporuna göre gerekli bölgelere bu üç ülkeden öncelikle isimler transfer edilecek.

Samsunspor'un transfer rotası belirlendi

Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, katıldığı bir programda transfer konusunda önemli açıklamalarda bulundu. İç ve dış transferde izleyecekleri stratejiler hakkında ufak ufak tüyolar veren şampiyon hoca, yabancı transferine sıcak bakmadığını net olarak  ifade etti. Teknik direktör Sağlam, "Ne kadar az sayıda yabancı ile oynarsak o kadar mutlu olurum" diye konuştu. Önceliklerinin yerli oyuncular olduğunu ifade eden başarılı teknik adam, elbette yabancı transferlerinin de olacağını müjdelemişti. 

ÖNCELİK YERLİ TRANSFERİ

Yabancı oyuncu konusunda Portekiz, Fransa ve Hollanda'da arayışlarını sürdürdüğü tahmin edilen kırmızı beyazlı ekibin, teknik ekibin raporuna göre gerekli bölgelere bu üç ülkeden öncelikle isimler transfer edilecek. Yine aynı programda teknik direktör Ertuğrul Sağlam, zaten mevcut oyuncu kadrolarının bir üst lig için yeterli olduğunu dile getirerek, "Yaşanan tüm plan değişikliğine rağmen Yılport Samsunspor, inşallah Birinci Lig'de sezona eksiksiz bir şekilde başlayacak. Bu konuda yönetim ve bizler organize bir şekilde çalışıyoruz" dedi.