Samsun Haber
Giriş Tarihi : 22-10-2019 18:26   Güncelleme : 22-10-2019 19:06

SAYSİAD, İLKER BAŞBUĞ'U AĞIRLADI

SAYSİAD, Türkiye Cumhuriyeti 26. Dönem Genel Kurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'u ağırladı.

SAYSİAD, İLKER BAŞBUĞ'U AĞIRLADI

ÜNLÜLER GEÇİDİ
Genel Merkezi İstanbul'da bulunan, kısa adı SAYSİAD olan Samsunlu Yöneticiler, Sanayiciler ve İşadamları Derneği, 26. dönem Türkiye Cumhuriyeti Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ'u ağırladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yılı öncesi SAYSİAD'a konuk olan İlker Başbuğ'un katıldığı programın moderatörlüğünü ise ünlü televizyoncu  ve Habertürk program yapımcısı Didem Arslan Yılmaz yaptı.

ATATÜRK VE CUMHURİYET
Samsunlu Ünlü Sanatçı Orhan Gencebay'ın da hazır bulunduğu programda Cumhuriyetin 96. yılında Cumhuriyet ve Atatürk konulu programa katılan İlker Başbuğ, önemli mesajlar verirken, SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen SAYSİAD olarak başarılı programlara bir yenisini daha eklediklerini bundan sonra da İstanbul'da Samsunluların sesi ve nefesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ
Programa katılan misafirlere Genel Kurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ kendi imzasıyla kitap hediye ederken, Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay ise konuşmanın sonunda 'Canım Türkiyem' isimli şiirini okudu. Başkan Dağdelen ise yaptığı konuşmasında katılımcılara tek tek teşekkür ederken, Cumhuriyetin 96. yılı münasebetiyle yapılan programın büyük ilgi görmesinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.