Güncel
Giriş Tarihi : 27-11-2020 16:05   Güncelleme : 27-11-2020 16:05

Son Dönemlerin En Trend Sütyen Takım Modelleri

Son Dönemlerin En Trend Sütyen Takım Modelleri

Sütyen takım modelleri yine kadınların sıklıkla tercih ettikleri takımlar arsında yer alıyor. Uyumlu bir görüntü yakalamayı seven kadınların tercih edebileceği bu takımlar Fifth Sense’nin birbirinden ihtişamlı koleksiyonu ile sizlerle buluşuyor.

Bu takımlar içerisinde bir adet sütyen ve sütyenle aynı desende külot bulundurur. Modası asla geçmeyecek olan leopar desenler, sütyen takımlarının da bir numarası oluyor. İçeriğinde bir adet leoparlı sütyen ve külot barındıran bu set için farklı seçenekler de bulunuyor. Eğer daha salaş ve rahat bir his istiyorsanız leoparlı bralet takımı, daha toplu bir duruş istiyorsanız da push up sütyen barındıran leoparlı takımı tercih edebilirsiniz.

Dantelli sütyen takım çeşitleri de bu senenin en sevilenleri arasında yer almayı başarıyor. Dantelli her ürününde Fransız dantel işlemeleri barındıran Fifth Sense koleksiyonu ile günlük ve gece kombinleriniz artık daha eşsiz bir hal alıyor.

Ayrıcalıklı fiyatları ile size geniş bir ürün yelpazesi sunan Fifth Sense, kökenindeki Fransız oluşumu sayesinde bunu her ürününe yediriyor ve siz kadınlarımızı daha özel hissettirmek için çalışıyor.

Sütyen Takım Alabileceğiniz Yerler

En kaliteli ve en eşsiz sütyen takım ürünleri, Fifth Sense mağazası sayesinde sizlerle buluşuyor. Sadece bir tık kadar yakın olduğunuz bu ürünler, sizi her zaman rahat ve özgüvenli hissettirecek modeller ile gardırobunuzu renklendirmek için yanı başınızda. Siz de https://fifthsenseshop.com/collections/sutyen-modelleri adresini ziyaret ederek en şık sütyen takımı modellerine ulaşabilirsiniz.