Samsun Haber
Giriş Tarihi : 31-05-2022 13:49   Güncelleme : 01-06-2022 14:43

Tekkeköy İlçe Stadında Sona Yaklaşılıyor

Samsunun Tekkeköy Belediyesinde spor yatırımları devam ediyor. 17 bin metrekarelik alan üzerine yapılan bin kişi seyirci kapasiteli Tekkeköy İlçe Stadı’nda sona yaklaşılıyor.

Tekkeköy İlçe Stadında Sona Yaklaşılıyor

İlçeye yaptığı sosyal ve spor yatırımları ile dikkatleri üzerinde toplayan Tekkeköy Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan stadyumda sona yaklaşılıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yaptığı açıklamada; “İlçe Stadımızda adım adım sona yaklaşıyoruz. 17 bin metrekarelik alan üzerinde bulunan bin seyirci kapasiteli ilçe stadımızda yapım çalışmaları hızla devam ediyor” diye konuştu.

7’DEN 70’E SPOR
Tekkeköy İlçe Stadını yanında farklı branşlarında yer alacağı tesislerin yer alacağının dile getiren Başkan Togar, “İlçe Stadının yanı sıra projelerimiz dahilinde tenis, basketbol, voleybol ve hentbol sahaları da inşa edeceğiz. Böylelikle yediden yetmişe herkesin profesyonel ve amatör olarak sporun tüm dallarında faaliyet gösterebilecekleri her türlü donanıma sahip modern bir spor kompleksi kazandırmış olacağız. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için” dedi.