Güncel
Giriş Tarihi : 15-06-2019 20:44

Türk Amerikan Derneği İngilizce Kursu

Ortak dil dünyayı bir birine yaklaştıran en önemli olgudur. Arap dünyası, uzak doğu ve Hint dünyası kendine özgü ortak bir dile sahiptir. Ancak bu topluluklar dünya genelinde söz sahibi değildir.

Türk Amerikan Derneği İngilizce Kursu

İngilizce bu gün dünyanın en ücra köşesinde konuşulan bir dil haline gelmiştir. Sanat, teknoloji, eğitim, spor ve sağlık gibi sektörlerde İngilizce ana dil olarak kabul edilmiştir. Ekonomide, sanatta ve diğer alanlarda başarılı olmanın ilk önemli adımı İngilizcedir. Bakırköy İngilizce kursu sektöründe sizin için en iyisini tercih ediyoruz.

Profesyonel Yöntemleri Tercih Ediyoruz

 Etkili sonuç vermeyen ve geçerliliğini yitiren eski İngilizce müfredatı kursumuzun müfredatında yer almıyor. Karşılıklı diyaloğa dayalı eğitim programımız, öğrencileri konuşturmayı amaçlamaktadır. Ders boyunca sadece İngilizce konuşulmaktadır. Deftersiz ve kalemsiz kısa sürede İngilizce öğrenmek için kursumuzu ziyaret edebilirsiniz. Güncel ve aynı zamanda kariyer sahibi olmanızı sağlayacak eğitim programı kursumuzda sizleri bekliyor.

 İlk günlerde İngilizce konuşmakta zorlanan öğrencilerimiz, daha sonraki günlerde rahatlıkla konuşmaya başlıyor. Bunun nedeni sınıfta sadece İngilizcenin konuşulmasıdır. Bu şekilde öğrenci diyalog kabiliyetini artırıyor. Bakırköy İngilizce kursları müfredatımızda, kelime bulma, sözlük kullanma ve cümle kurma konusunda etkili yöntemler tercih ediliyor. Paragraf ve hikaye okuma kategorisinde tercüme kabiliyeti genişletiliyor.

Eğitim ve Turizmde Başarının İlk Adımı

 Sınav İngilizcesi kategorisinde Milli Eğitim müfredatına uygun eğitim sunan kursumuz, başarıya giden yolu göstermektedir. Lisans, yüksek lisans ve tıp fakültesi kategorisindeki İngilizce kurslarına hazırlık için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 Turizm dünyasına özel müfredatımız, turizmin ihtiyacına uygun şekilde hazırlanmıştır. Kısa sürede dil öğretmeyi amaçlayan kursumuz, kısa sürede diyalog kurmayı öğretiyor. Günlük yaşantıda kullanılan İngilizceden akademi dünyası için tercih edilen İngilizceye kadar bütün kategorilerde dil eğitimi verilmektedir. Turizm dünyasının ihtiyacı olan dil eğitimi kısa sürede uyguluyoruz.

 Kurs hizmetimizin en önemli aşaması seviye tespit sınavıdır. İngilizce seviyesine göre sınıflar oluşturulmaktadır. Seviyeye uygun sınıf oluşturma işlemiyle işe başlayan kursumuz, eğitimin maksimum seviyeye çıkması için en iyi yöntemleri tercih etmektedir. Bu yöntemle seviyesi aynı olan öğrenciler aynı sınıfta eğitim alacaktır.

İngilizceyi Kısa Sürede Öğrenin

 Günümüz ekonomi dünyasında ve eğitim dünyasında ‘İngilizce bilen eleman’ en önemli konudur. İş aradığınız zaman ‘İngilizce bilen eleman’ ilanları bir hayli fazladır. Özellikle ileri seviyede İngilizce bilenler tercih edilmektedir. Sertifikalı dil eğitimi sayesinde iş dünyasında kısa sürede kariyer yapabilirsiniz. Bakırköy İngilizce kursu tercihinde kursumuz ilk sırada yer alıyor.

 Kurs hizmetimizin diğer bir avantajı hafta içi ve hafta sonu programa sahip olmasıdır. Gündüz çalışanlar için akşam eğitim programımız mevcuttur. İster hafta içi gündüz olsun, ister hafta içi akşam olsun, istediğiniz eğitimi kısa sürede veriyoruz. Hafta sonu eğitim isteyenler için de kursumuz özel ders programı hazırlamıştır.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA