Güncel
Giriş Tarihi : 02-06-2020 15:13   Güncelleme : 02-06-2020 15:13

Uzun Tunik Modelleri

Uzun Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanlar tarafından her zaman vazgeçilmez parçalar olarak giyilen ve çeşit çeşit renk ve desenleri ile dikkat çeken tunik modelleri, her geçen gün farklı tasarımlara sahip şekilde sizlerle olmaua devam ediyor. Uzun kesime sahip olan tunikler, günlük olarak daha fazla tercih ediliyor. Özel günlerde ve özel durumlarda da tercih edilen modellerde kullanılan tasarımlar ve kumaşlar, günlük olan modellere göre biraz daha farklılık taşıyor. Güpürlü modeller, yakası hakim modeller, V yaka modeller, kolye eklenmiş modeller ya da simli, payetli, taşlı ve pullu modeller daha abiye tarzı zamanlarda tercih ediliyor.

Tunik Modelleri Nasıl Kombin Yapılır?

Birbirinden şık tunik modelleri kadınlar tarafından özellikle gün boyu rahat hareket edebilmek için tercih ediliyor.  Pantolon modelleriyle çok daha güzel ve uyumlu şekilde kombin edilmekte olan tunikler, etek, pantolon etek ve bilek boy pantolonlar ile de rahatlıkla kombin edilebiliyor. Günlük modellerde daha çok pamuklu kumaşlara yer verilirken, özel modellerde daha çok saten ve parlak kumaşlara yer veriliyor.

Son Trend Tunik Modelleri

Son trende uygun olan ve gerek kesimi ile gerekse tasarımları ve her bedene olan uyumu ile dikkat çeken tunik modelleri sayesinde kombinlerinizi en güzel şekilde yapmaya hazır olabilirsiniz. Tesettürlü bayanların tunik olarak tercih ettiği bu modeller açık bayanlar tarafından da elbise modeli olarak tercih edilebilir. Tüm modelleri https://www.peraclub.com/tunik-elbise-modelleri adresinde bulabilirsiniz