Siyaset
Giriş Tarihi : 26-07-2021 22:44   Güncelleme : 26-07-2021 22:44

Yaşar: İYİ Parti iktidara yürüyor

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ve Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy Samsunhaber.com'u ziyaret ederek yeni yayın döneminde başarı dileklerinde bulundu.

Yaşar: İYİ Parti iktidara yürüyor

İYİ Parti'nin her geçen gün büyüyerek yola devam ettiğini, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde ise iktidarı hedeflediklerini söyleyen İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, "Pandeminin en yoğun olduğu dönemde bile vatandaşla bağını koparmayan il il, ilçe ilçe esnaf ziyareti yaparak halkın sesini dinleyen bir genel başkanımız var. Buda bize gurur veriyor. Şuanda Türkiye'nin en çok sevdiği lider sayın Meral Akşener'dir. İlk seçimde oy patlaması yaparak iktidar olacağız" dedi. 

Samsun'da da çok başarılı olduklarını söyleyen Yaşar, "Geçtiğimiz yerel seçimlerde Samsun'un en büyük ilçesi olan İlkadım Belediye başkanlığı seçimlerini kazanmıştık. Bundan sonraki ilk seçimde hem büyükşehiri hem de birçok ilçeyi alarak büyük bir başarı elde etmek istiyoruz. Bunu yapacak kadrolarımız mevcut. Çok canlı ve heyecanlı bir teşkilatımız var. Onların desteği ve Rabbimizin izniyle Samsun İYİ Parti ile şenlenecek" sözcüklerine yer verdi.

"SEÇİME HAZIRIZ"

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ise yaptığı açıklamada, "Samsun'un büyükşehir ve 17 ilçesinde teşkilatlarımız yarın seçim olacakmış gibi canla başla mücadele ediyorlar. İster erken seçim olsun isterse seçim gününde olsun teşkilatımız tamamen başarıyı endekslenmiştir. Türkiye'nin şuanda çok sevdiği bir lider olan sayın Meral Akşener ile hem Samsun'da hem Türkiye'de hem iktidara yürüyeceğiz hem de büyük başarılara imza atacağız" diye konuştu.