Güncel
Giriş Tarihi : 30-12-2019 12:59

Yaşlanma Karşıtı Revine ve Kullanıcı Yorumları

Son günlerde piyasaya çıktığı ilk günden itibaren çok hızı bir şekilde yayılan ve yaşlanma karşıtı Revine pek çok kişi tarafından uygulanmaya başladı. Dünyanın genelinde kullanılmaya başlanan bu ürün ülkemizde de kısa süre içinde popüler oldu.

Yaşlanma Karşıtı Revine ve Kullanıcı Yorumları

Ülkemizde Revine kozmetik raflarda yerini çok daha kısa süre içinde almıştır. Genel olarak herkes kendini daha genç hissetmek için pek çok farklı yöntemleri cildine uygulamaktadır. Bu ürün yaşlanmanın en büyük belirtisi olan kırışıklıkların ve sarkmaların yok olmasına yardımcı olan yöntemlerden biri olmaktadır. Kullanan kişi sayısı da gün geçtikçe daha da fazla artmaktadır. Ürün yüz ve boyun bölgesine uygulanmakta olup revine lifting stick kullanan kişilerden olumlu sonuçlar elde edildiği görülmektedir.

Kullanımı ile kırışıklıkların azalmasını yardımcı olan bu ürün çene, alın, burun, kulak çevresi, göz çevresi ve boyun bölgesinde uygulanması uygundur. Hem bayanlar hem de erkekler için son derece uygun olan bu ürün ile kullanımı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Özellikleri Nelerdir?

Son günlerde kozmetik raflarında yerini alan ve çok sayıda kişi tarafından talep gören bu ürün tüm yüz bölgesi için rahatlıkla kullanılmaktadır. Göz altı torbalarının önlemesi, kırışıklıkların azalması ve sarkmalara engel olmasından dolayı büyük etkileri olduğu görülmektedir. Ürünü uygulayan kişilerin sunmuş olduğu olumlu yorumlar sayesinde gün geçtikçe çok daha fazla yaygınlaşmaktadır.

Revine stick nasıl kullanılır? Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren herkes tarafından büyük ilgi odağı olan Revine ürünü kullanımı son derece kolay v pratik olmaktadır. Öncelikle ürün uygulanmadan önce bölge çok daha iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Ardından bölgeye Gua Sha masaj tekniğinden esinlenerek üretilen ürün temizlenen bölgeye hafif bir şekilde bastırılarak sürülmelidir. Düzenli bir biçimde sabah ve akşam olarak günde iki defa uygulanmalıdır. Cilt üzerine kullanımından yaklaşık olarak 10 ya da 15 dakika beklenmelidir. Bu süre bittikten sonra isteğe bağlı olarak günlük makyajınızı rahatlıkla yapmanız mümkün olmaktadır.

Her zaman kadın ve erkeklerin rahatlıkla kullanması mümkün olan bu ürün herkes tarafından temin edilmesi için belirli zamanlarda kampanyalar düzenlenmektedir. İndirim günlerinden faydalanmak isteyenler için bir tane ürün 59 lira olup 10 lira da kargo hizmeti bedeli bulunmaktadır. 2 tane ürün alana 10 lira kargo ücreti ile 109 lira olmaktadır. 3 tane Revine fiyatı 149 lira olduğundan kargo ücreti yoktur. Üründen 5 tane alana ücretsiz kargo hizmeti ile 169 lira olmaktadır. 2 tane ürün üzeri alana kargo hizmeti her zaman bedava olmakta ve kapıda ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. 3 ya da 5 tane ürün alanlara ise 1 tane ürün hediye edilmektedir. Her zaman istediğiniz kadar sipariş verebilir ve siparişleriniz kısa sürede teslim edilmektedir.