Güncel
Giriş Tarihi : 29-11-2019 13:21

Yat Kiralama Fiyatları Nedir?

Yatlar binlerce insanın doğum günü, evlilik teklifi, evlilik yıldönümü kutlamaları gibi birçok özel günlere ev sahipliği yapmıştır.

Yat Kiralama Fiyatları Nedir?

Oldukça romantik bir seçim olan yatlar hemen hemen herkesin hoşuna gidecek bir seçenek olmuştur. Yat kiralama fiyatları yapacağınız etkinliğe göre değişir. İstanbul'un boğaz gezisi, yeme içme, sunumlar ve görsel şölenler ile hazırlayacağınız sürpriz partilerde gelen kişi sayısı ve eğlenceniz için fiyatlar belirlenmiştir. Ek olarak sizin katmak isteyeceğiniz sürprizlerde fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Yat Kiralama Fiyatları Ne Kadar

Aslında yat denilince size çok pahalı gelse de yat kiralama fiyatları oldukça uygundur. Örneğin; lüks bir yatta evlilik teklifi seçtiğiniz pakete göre 799 TL ile 1599 TL arasında değişmektedir ya da bir doğum günü kutlaması 2499 TL ile 3499 TL arasındadır. Üstelik bu fiyatlara firmanın bazı sürprizleri de dahildir. Mesela doğum günü kutlamalarında pastanız hediye edilir. Yat kiralama fiyatları arasında oldukça fazla seçenekler bulunur. Tüm bunları dışarda yapmak istediğinizde daha fazla bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden yat aslında oldukça uygundur. Sizde yat kiralama fiyatlarına ve paketlerin içeriğine https://nessyatkiralama.com/yat-kiralama-fiyatlari/ sitesi üzerinden kolayca ulaşabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.