Anketler
Giriş Tarihi : 25-08-2014 00:17   Güncelleme : 25-08-2014 00:17

YENİ BAŞBAKANLA SEÇİM

YENİ BAŞBAKANLA SEÇİM

Yerel seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri derken, Türkiye artık 10 ay sonra yapılacak olan milletvekili seçimlerine kilitlendi. Özellikle 12 yılda 9 seçim kazanan Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olmasından sonra, Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'da siyasetin en tepesinde yerini almış oldu. Peki bundan sonra ülke siyaseti nasıl şekillenecek? Ak Parti oy oranlarını koruyacak mı? Yoksa muhalefet bu seçimlerde daha mı güçlenecek?

DEV ANKETE SEN DE KATIL

2015 genel seçimlerinde meydanlara ilk defa hem genel başkan hem de Başbakan olarak çıkacak olan Ahmet Davutoğlu nasıl bir sınav verecek. Ak Parti'nin yeni Türkiye sloganıyla çıktığı genel seçimlerde milletvekili adayları nasıl belirlenecek? Bugün seçim olsa sokaktaki vatandaş kendi illerinde hangi isimleri aday olarak görmek istiyor? Meydannet. com haber sitesi MHP'den sonra AK Partili isimler için dev bir anket hazırladı ve bu soruların cevabını vatandaşa sordu.

ÖNEMLİ İSİMLER BELİRLEDİK

Bir bakıma önümüzde yapılacak olan milletvekili seçimlerine ışık tutacak bu ankete önce 35 bin kişinin izlediği MHP ile başladık, Ak Parti ile devam ediyoruz. Sizler için bu partiye her alanda hizmet etmiş, başkanlık yapmış, yönetimlerinde yer almış 16 Ak Partili ismi belirledik. Her biri birbirinden değerli bu isimlerden hangi ismi Samsun’da milletvekili olarak görmek istiyorsanız tıklayın, adayınızı siz belirleyin.

[poll id="3"]