YÜKSEL, ADAY ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİĞİNİ AÇIKLADI

Kısa bir süre önce CHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayan Muhsin Yüksel, partisinden aldığı talimat doğrultusunda Atakum aday adaylığından çekildiğini söyledi.

YÜKSEL, ADAY ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİĞİNİ AÇIKLADI

ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
Uzun süre Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü Özel Kalemi olarak görev yaptıktan sonra emekli olan ve CHP'den Atakum Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayan Muhsin Yüksel, Parti genel merkezi ile yaptığı istişareler sonrasında Atakum belediye başkan aday adaylığından çekildiğini açıkladı. Partisinin her zaman bir neferi olduğunu ve onların söyledikleri her şeyi emir olarak kabul ettiğini belirten Yüksel; 'Bu saatten sonra partim ve teşkilatlarımız Atakum'da kimi aday gösterirse göstersin gece gündüz demeden adayımızın peşinde olacağım.' dedi.

ATAKUM'U KAZANACAĞIZ
Bu dönem CHP'nin mutlak ve mutlak Atakum Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanması gerektiğini sözlerine ekleyen Yüksel; 'Atakum hem parti genel merkezimizin hem de Samsun'daki teşkilatlarımızın büyük bir önem verdiği bir ilçe. Partimiz burada kamplaşma ve aday olacak isimler arasında bir hizipleşme istemiyor. Atakum'da herkesin beğenisini ve takdirini kazanan bir adayın olacağını ifade etti. Bizler de Atakum'da CHP'nin başarısı için bu saatten sonra üzerimize ne düşüyorsa onu yapma kararı aldık. Bizim partimizde emir demiri keser' diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncı Üssü davasında flaş gelişme
Akıncı Üssü davasında flaş gelişme
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Verilen sözler tutulmazsa gereken adımları atmaya başlayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Verilen sözler tutulmazsa gereken adımları atmaya başlayacağız