Spor
Giriş Tarihi : 11-01-2020 16:53

Yüksel Yıldırım: 94 yaşındaki annemi koyu bir Samsunspor taraftarı yaptım

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, 94 yaşındaki annesi Zeycan Yıldırım'ı Samsunsporlu yaptığı açıkladı.

Yüksel Yıldırım: 94 yaşındaki annemi koyu bir Samsunspor taraftarı yaptım

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım,  94 yaşındaki annesini Samsunspor taraftarı yaptı, liderlik için Gümüşhane ile oynanacak maç için taraftarı tribünlere davet etti.

Yüksel Yıldırım Samsun'da yaşayan annesi Zeycan Yıldırım'ı Samsunspor taraftarı yaptığını açıklarken o özel anlara ait fotoğrafları da sosyal medya sayfasından yayınladı. 

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, yaptığı açıklamada "Dün Samsun'da 94 yaşındaki annemi koyu bir Samsunspor taraftarı yaptım. Bu sabah Samsunspor'un şampiyonluğu için duasını da alarak İstanbul'a geldim. Yarın sabah tekrar Samsun'a liderliğe çıkışımıza şahitlik yapmaya geleceğim. Yarın dolu tribünlerdeki showu keyifle seyredelim" dedi.

Yıldırım'ın annesini Samsunsporlu yaptığını açıklaması sonrası sosyal medya sayfasından annesi ile çektirdiği fotoğrafları yayınlaması ise kırmızı beyazlı taraftarların büyük ilgisini çekti. 

SamsunKenthaber.com.tr

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA