Advert

Brunch Plus İstanbul Catering Hizmetlerine Yenilerini Ekledi

2008 yılında İstanbul'da kurulan ve "Şehirde olup biten her şey bizi ilgilendirir" sloganı ile catering hizmeti vermeye başlayan Brunch Plus sektöründe liderliği kimseye bırakmamakta kararlı gözüküyor

Brunch Plus İstanbul Catering Hizmetlerine Yenilerini Ekledi

2008 yılında İstanbul'da kurulan ve "Şehirde olup biten her şey bizi ilgilendirir" sloganı ile catering hizmeti vermeye başlayan Brunch Plus sektöründe liderliği kimseye bırakmamakta kararlı gözüküyor. Kurumların veya bireysel müşterilerinin özel aktivitelerinde kilit rol oynayıp sunduğu eşsiz ve zengin menüsü ile kaliteyi profesyonelliği her zaman ön planda tutmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemeyi başarabilen nadir catering firmaları arasında yerini alan Brunch Plus 2017 yılındaki hedeflerini açıkladı.

 

Hedefimiz Catering Hizmetimizi Yurt Dışına Taşımak

Brunch Plus Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Görgü verdiği röportajda içinde yiyecek ve içecek olan her türlü organizasyonda catering hizmeti vermeyi planlayan bir firmayız. Bu sebeple gerek İstanbul içi gerekse de diğer şehirlerde verdiğimiz catering hizmetleri bizim için oldukça önemli bir yer tutuyor. Müşteri odaklı çalışmalarımızı önümüzdeki yıllarda yurt dışına taşımayı planlıyoruz, Türkiye'de son dönemlerde artan ve yoğun talep gören catering firmaları mutlaka AR-GE çalışmalarına önem vermeli personel seçimi, kullanılan yardımcı ekipmanlar ve müşteri hizmetleri dikkat edilmesi gereken temel unsurlardır. Biz gerek personel seçiminde gerekse de catering organizasyonlarında sunduğumuz ürünlerde ciddi şekilde titiz ve dikkatli davranıyoruz. Yurt dışında catering hizmetleri çok daha profesyonel ve organize bir şekilde işliyor bizde buna ayak uydurmak ve firmamızı tanıtmak için önümüzdeki yılda fuar catering faaliyetlerine katılacağız.

Kokteyl Organizasyon

Alkollü ve alkolsüz seçenekleri ile özellikle firma ve şirket açılışlarında sıklıkla tercih edilen kokteyl organizasyon hizmetlerini birde Brunch Plus farkı ile deneyin. Farklı ve değişik bir ambiyansla sunulan eşsiz yiyecek ve içeceklerin yer aldığı kokteyl organizasyon faaliyetleri, alanında uzman personellerin başarılı sunumlarıyla sizleri bekliyor. Sürekli yenilenen zengin menüsü ile konuklarınıza unutulmaz bir kokteyl organizasyonu yaşatabileceksiniz. Her türlü ihtiyaca ve isteklere uygun konsepte sunduğumuz kokteyl organizasyon hizmetlerimizi uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Catering Nedir?

Toplu yemek ve içecek hizmeti veren firmalara verilen bir isim olan catering, açılışlar, özel aktiviteler, düğün v.b gibi organizasyonlarda daha çok tercih edilen bir hizmet olarak biliniyor. Şık ve görselliğin ön planda tutulduğu catering hizmetleri ülkemizde bir çok başarılı firma tarafından verilmektedir. 

 

fuar catering 

Bu alanda kendini geliştiren ve catering dünyasındaki yenilikleri takip ederek yeni hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz işte sadece Brunch Plus farkı ile faydalanabileceğiniz hizmetler 

Kokteyl 

Kokteyl Prolange 

Coffee Break Kahvaltı ve Brunch 

Açık Büfe Yemek 

Set Menü Yemek 

Paket Yemek / Lunch Box 

Barbekü 

Bar Catering

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Togar’dan 23 Nisan mesajı
Başkan Togar’dan 23 Nisan mesajı
Vali Kaymak'tan 23 Nisan mesajı
Vali Kaymak'tan 23 Nisan mesajı